Otrdiena, 4. augusts, 2015

Romāns, Romualds, Romualda

DatumsLaiksPasākumsVieta
23.05. 10:00 – 31.08 16:00Preiļu novada bērnu un jauniešu centra Mazmoto tehniskās jaunrades pulciņa skolotāja VIKTORA BOĻŠAKOVA darbu izstāde "METĀLA PĀRVĒRTĪBAS"
Skolotāja Viktora rokās mašīnu zobrati, benzīna bākas, knīpstangas, pakavi, lāpsta, ķēdes, atslēgas, grābekļi utt. ir pārvērtušies fantastiskos tēlos. Kādos? Nākat un skataties!
Preiļu novada bērnu un jauniešu centrā, Kooperatīva ielā 6 (karte)
20.07. – 10.09Preiļu novada bērnu un jauniešu centrs UZŅEM audzēkņus 2015./2016.mācību gada INTEREŠU izglītības programmās
Iesnieguma veidlapas pieejamas www.pbjc.edu.lv un centra metodiskajā kabinetā (Kooperatīva ielā 6, Preiļos).
04.08.17:30 – 19:00Domes vadības diskusija ar iedzīvotājiem "Veselības uzlabošanas un rekreācijas centra izveidošana un tā darbības nodrošināšana"
Preiļu novada domes vadība aicina uz sarunu visus novada iedzīvotājus, uzņēmējus, individuālā darba veicējus, nevalstisko organizāciju pārstāvjus, pensionārus, jauniešus, īpaši veselības nozarē strādājošos, lai uzklausītu priekšlikumus Veselības uzlabošanas un rekreācijas centra izveidošanai un tā darbības nodrošināšanai, kā arī lai domes vadība varētu izskaidrot piesaistāmā finansējuma iespējas un ieguvumus ikvienam pašvaldības iedzīvotājam.
Preiļu novada domes zālē, Raiņa bulvārī 19 (karte)