Kalendaara galvene
DatumsLaiksPasākumsVieta
04.11.09:00 – 16:00Projektu diena
04.11.15:00 – 16:30Preiļu novada mācību jomu koordinatoru seminārs
Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija, Kooperatīvā iela 6, Preiļi, Preiļu pilsēta, LV-5301, Latvija (karte)
05.11.09:00 – 10:30''Papardes zieda'' lekcija 8. d klasei
05.11.10:00 – 14:30Latgales reģiona skolu sacensības dambretē
Maltas vidusskola, Skolas iela 5, Malta, Maltas pagasts, LV-4630, Latvija (karte)
05.11.10:40 – 12:10''Papardes zieda'' lekcija 10. d, 10.V klasei
05.11.16:00 – 17:00Metodiskā darbnīca skolotājiem. 22.kab.
Skolotājas Silvijas Kivko pieredze.
06.11.09:00 – 10:30''Papardes zieda'' lekcija 8. d klasei
06.11.10:40 – 12:10''Papardes zieda'' lekcija 10. d klasei
06.11.13:00 – 14:30''Papardes zieda'' lekcija 10. V klasei
07.11.10:00 – 14:30STARPNOVDU SKOLU SACENSĪBAS VOLEJBOLĀ 8.-9. KL. LĪVĀNOS
07.11.18:00 – 19:30Iepazīsimies vakars!
11.11. – 19.11Klases stundas ''Saules mūžu Latvijai!''
11.11. – 20.11Izstāde skolas bibliotēkā '' Grāmata Latvijai!''
11.11.15:00 – 16:00Konkurss klašu komandām ''Esi Lāčplēsis!''
11.11.17:00 – 18:00Piedalīšanās Preiļu pilsētas Lāpu gājienā
12.11.16:00 – 17:00Metodiskā darbnīca skolotājiem. 212.kab.
Skolotājas Inetas Ivanovas pieredze.
14.11.10:00 – 13:00Vācu valodas olimpiādes 2.posms 10.-12.kl.izglītojamajiem
14.11.10:40 – 11:40Erudīcijas konkurss 7.-9.klasēm ''Izzini Latviju!''
15.11.09:00 – 10:00JEPVĢ Ģimnāzistu parlamenta viesošanās Preiļu novada domē
15.11.11:45 – 12:45Koncerts ''Mana dziesma Latvijai''
15.11.13:00 – 15:00Izglītības iestāžu tautas deju kolektīvu koncerts "MĒS - LATVIJAI", gatavojoties XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku lielkoncertam 'Saule vija zelta rotu'
Piedalās Preiļu, Aglonas, Riebiņu un Vārkavas novadu tautas deju kolektīvi
Galēnu kultūras nams (karte)
20.11.09:00 – 10:30''Papardes zieda'' lekcija 8. d klasei
20.11.10:00 – 12:00Starpnovadu skolu sacensības"Veiklo stafetes"
Riebiņu novads, Latvija (karte)
20.11.10:40 – 14:40''Papardes zieda'' lekcija 10. d, 10.V klasei
21.11.10:00 – 15:00Preiļu novada Jauno vieglatlētu sacensības"Mazā balva"1.posms
Preiļu 2.vidusskolas manēžā, Preiļu nBJSS (karte)
26.11.10:00 – 13:00Krievu valodas (svešvaloda) olimpiādes 2.posms 10.-12.kl.izglītojamajiem
27.11.09:00 – 12:00Nodarbība karjeras izglītībā 8.,9.,11.V klasei ‘’Kā kļūt produktīvākam?’’
Katrai klasei notiks viena nodarbība pa 40 min. Laiks tiks precizēts.
27.11.10:00 – 13:00Latgales reģiona skolu sacensības "Veiklo stafetes"
Sacensību sākums -pēc nolikuma
Riebiņu novads, Latvija (karte)
27.11.10:00 – 14:00Jāņa Pauniņa XX piemiņas turnīrs 64 lauciņu DAMBRETĒ
Preiļu novada BJC (karte)
27.11.13:30 – 14:10Nodarbība karjeras izglītībā ‘’ Es zinu, es protu’’ 7. klasei
28.11.10:00 – 15:00Bioloģijas olimpiādes 2.posms 9.-12.kl.izglītojamajiem tiešsaistē
28.11.17:15 – 17:45Vecāku sapulce klasēs
28.11.18:00 – 19:00Lekcija vecākiem, vecāku sapulce