Kalendaara galvene
DatumsLaiksPasākumsVieta
01.03.Karjeras atbalsta pasākums mācību ekskursija 11.klasēm ''Skola 2019''
01.03.10:00 – 14:00Starpnovadu skolu sacensības florbolā 8.-9. kl.
02.03.10:00 – 14:00Atklātā ķimijas olimpiāde 8.-12.kl.
Reģistrēšanās olimpiādei līdz 27.02.2019. JEPVĢ mājās lapā ir izveidota saite.
Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija, Kooperatīvā iela 6, Preiļi, Preiļu pilsēta, LV-5301, Latvija (karte)
02.03.18:00 – 20:00Teātra izrādes ''Purva bridējs'' apmeklēšana 12.kl. Latvijas Skolas somas ietvaros
06.03.LATGALES REĢIONA SKOLĒNU SPORTA SPĒLES FLORBOLĀ 8.-9.klase
Malta, Maltas pagasts, LV-4630, Latvija (karte)
06.03.10:00 – 15:00Mājturības un tehnoloģiju (koks, metāls) olimpiāde 5.-9.kl.
Olimpiādes dalībniekus pieteikt elektroniski līdz 2018.gada 1.martam uz adresi: preiluiplietv@pvg.edu.lv
Preiļu 1. pamatskola, Daugavpils 34, Preiļi, Preiļu pilsēta, LV-5301, Latvija (karte)
06.03.11:00 – 12:00Homines 2019 konkurss 11.-12.klašu skolēniem
https://www.rsu.lv/homines 103. kabinetā
07.03.09:30 – 13:30Vizuālās mākslas olimpiāde 1.-12.kl.
Olimpiādes dalībniekus piesaka līdz 01.03.2019. uz adresi: preiluiplietv@pvg.edu.lv
Preiļu 1. pamatskola, Daugavpils 34, Preiļi, Preiļu pilsēta, LV-5301, Latvija (karte)
08.03.18:00 – 22:00JEPVĢ Žetonu vakars
12.03.09:00 – 14:00Centralizētais eksāmens 12.klasei angļu valodā
12.03.11:00 – 15:00Skolēnu skatuves runas konkurss. 1.kārta
Dalību ķonkursā pieteikt līdz 2019.gada 7.martam, iesniedzot pieteikuma anketu - preilubjc@preili.lv. Nolikums un anketa - http://www.preili.lv sadaļā - nozares/izglītība/interešu izglītība
Preiļu novada BJC (karte)
13.03.09:00 – 14:00Centralizētais eksāmens 12.klasei angļu valodā
14.03.09:00 – 14:00Centralizētais eksāmens 12.kl. krievu valodā
15.03.09:00 – 14:00Centralizētais eksāmens 12.kl. krievu valodā
19.03.14:00 – 17:00212.kab. Kursi skolotājiem par Digitālo paneļu izmantošanu (sapulces skolotājiem pirms kursiem nav)
20.03.Skolēnu SKATUVES RUNAS konkursa 2.kārta
Daugavpils BJC "Jaunība" (karte)
21.03.09:30 – 13:30Vizuālās mākslas olimpiāde 1.-12.kl.
Preiļu 1. pamatskola, Daugavpils 34, Preiļi, Preiļu pilsēta, LV-5301, Latvija (karte)
21.03.10:40 – 12:00Tikšanās ar Rīgas Medicīnas koledžas pārstāvjiem.
Ģimnāzijas audzēkņus, kurus interesē medicīna, aicinām uz tikšanos, kuras laikā pastāstīs par Rīgas Medicīnas koledžu un būs iespēja arī praktiski darboties.
Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija, Kooperatīvā iela 6, Preiļi, Preiļu pilsēta, LV-5301, Latvija (karte)
22.03.11:00 – 14:003.posms - valsts olimpiāde latviešu valodā un literatūrā 8.-9.kl. Dalībnieku reģ. no plkst. 10.00. LU HZF, Visvalža ielā 4a,Rīgā.
22.03.12:00 – 14:00Izglītības iestāžu KORU koncerts-SKATE, gatavojoties XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem
Skates nolikums - www.visc.gov.lv/interešu izglītība/mūzika.
Preiļu mūzikas un mākslas skolas zālē (karte)
22.03.12:00 – 17:00Starpnovadu skolu sacensības basketbolā(2005.-2006.g.dz. zēni un meitenes)
Līvānu BJSS (karte)
23.03.09:00 – 18:00Robotikas sacensības `Robotiada 2019` (Viļņa)
https://robotiada.lt
Litexpo, Laisvės pr. 5, Vilnius 04215, Lietuva (karte)
25.03.11:00 – 15:003.posms- Valsts olimpiāde Vēsturē 9.kl. .Reģistrācija no 10.00-10.55.Olimpiāde notiek Rīgas Teikas vidusskolā, Aizkraukles ielā 14, Rīgā.
25.03.13:30 – 15:30SEMINĀRS direktora vietniekiem audzināšanas darbā un ārpusstundu darbā organizatoriem
Preiļu novada BJC (karte)
26.03. 10:00 – 28.03 16:00Kīmijas olimpiādes 3.posms
Piedalās uzaicinātie uz 3.posmu.
Latvijas Universitātes Ķīmijas fakultātē un Rīgas Tehniskās universitātes Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātē. (karte)
26.03.10:00 – 14:00Starpnovadu skolu sacensības florbolā vidusskolu grupā
26.03.12:00 – 14:00Starpnovadu skolu sacensības florbolā( 2007.g.dz. grupa )
Preiļu 1. pamatskola, Daugavpils 34, Preiļi, Preiļu pilsēta, LV-5301, Latvija (karte)
26.03.14:00 – 17:30Starpnovadu skolu sacensības florbolā(2000.-2002.g.dz.)
Preiļu 1. pamatskola, Daugavpils 34, Preiļi, Preiļu pilsēta, LV-5301, Latvija (karte)
26.03.16:00 – 17:00Sapulce skolotājiem 212.kab.
27.03.09:30 – 11:30Starpnovadu Angļu valodas olimpiāde 6.kl.un 8.-9.kl. Runas konkurss 8.-9.kl.angļu valodā.
Pieteikšanās līdz 22.03.2019. e-pasts: preiluiplietv@preili.lv
Preiļu 2. vidusskola, Andreja Paulāna iela 2, Preiļi, Preiļu pilsēta, LV-5301, Latvija (karte)
27.03.12:00 – 16:00Tradicionālās dziedāšanas konkursa "Dziedu dziesmu kāda bija", tardicionālās dejošanas konkursa "vedam danci" un tradicionālās muzicēšanas konkursa "Klaberjakte" pusfināli Dienvidlatgales novadā
Līvānu Kultūras nams (karte)
31.03.Vasaras laiks sākas
31.03. – 05.04JEPVĢ Erasmus+ projekta "The ARTICS' C3 aktivitātes ar skolēniem partnerības skolā Porto, Portugālē.