Kalendaara galvene
DatumsLaiksPasākumsVieta

Janvāris

23.12. – 03.01Skolēnu brīvdienas
07.01.10:00 – 14:30Starpnovadu skolu sacensības telpu futbolā(2004.-2005.g.dz.)
Preiļu 1.pamatskola un Preiļu novada BJSS (karte)
09.01.09:00 – 14:30Komandu sacensības informātikā un matemātikā (KSIM) 2020 8. - 12. klasēm
09.01.10:00 – 14:00Starpnovadu skolu sacensības basketbolā( 2001.-2003.)
Līvānu bērnu un jaunatnes sporta skola, Rīgas iela 101, Līvāni, Līvānu pilsēta, LV-5316, Latvija (karte)
13.01.09:30 – 13:00Latviešu valodas un literatūras 46. valsts olimpiāde 8.-9.kl.izglītojamajiem
Pieteikšanās līdz 09.01.2020. preiluiplietv@preili.lv
Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija, Kooperatīvā iela 6, Preiļi, Preiļu pilsēta, LV-5301, Latvija (karte)
13.01.10:00 – 13:00Valodu Mācību jomas seminārs latviešu valodas skolotājiem
Seminārs notiks JEPVĢ 22.kabinetā.
Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija, Kooperatīvā iela 6, Preiļi, Preiļu pilsēta, LV-5301, Latvija (karte)
14.01.10:00 – 15:00Informātikas (programmēšanas ) valsts 33.olimpiāde 8.-10.kl. un 11.-12.kl. izglītojamajiem tiešsaitē
Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija, Kooperatīvā iela 6, Preiļi, Preiļu pilsēta, LV-5301, Latvija (karte)
14.01.16:00 – 17:00Sapulce skolotājiem.
212.kab.
14.01.18:00 – 19:00Eklasē jaunā ieskaišu tabula
15.01.09:00 – 16:00Projektu diena
Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija, Kooperatīvā iela 6, Preiļi, Preiļu pilsēta, LV-5301, Latvija (karte)
15.01.10:00 – 15:00Preiļu novada Jauno vieglatlētu sacensības "Mazā balva"2.posms
Preiļu 2.vidusskolas manēžā (karte)
16.01.09:00 – 16:00Projekta darbu un ZPD prezentēšana
Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija, Kooperatīvā iela 6, Preiļi, Preiļu pilsēta, LV-5301, Latvija (karte)
16.01.10:00 – 14:30Starpnovadu skolu sacensības telpu futbolā(2006.-2007.g.dz.)
Preiļu 1.pamatskola un Preiļu novada BJSS (karte)
17.01.10:00 – 14:00Fizikas valsts 70.olimpiāde 9.-12.kl.izglītojamajiem tiešsaitē.
Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija, Kooperatīvā iela 6, Preiļi, Preiļu pilsēta, LV-5301, Latvija (karte)
17.01.10:00 – 14:00Fizikas valsts 70.olimpiāde 9.-12.kl.izglītojamajiem tiešsaitē.
Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija, Kooperatīvā iela 6, Preiļi, Preiļu pilsēta, LV-5301, Latvija (karte)
22.01.10:00 – 14:00Starpnovadu skolu sacensības basketbolā(2004.-2005.)
Līvānu bērnu un jaunatnes sporta skola, Rīgas iela 101, Līvāni, Līvānu pilsēta, LV-5316, Latvija (karte)
25.01.08:00 – 18:00Latvijas robotikas čempionāta posms - Preiļu robotikas čempionāts
Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija, Kooperatīvā iela 6, Preiļi, Preiļu pilsēta, LV-5301, Latvija (karte)
27.01.10:00 – 14:00Latviešu valodas un literatūras 46.valsts olimpiāde 11.-12.kl.izglītojamajiem tiešsaitē
Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija, Kooperatīvā iela 6, Preiļi, Preiļu pilsēta, LV-5301, Latvija (karte)
29.01.10:00 – 13:30Ekonomikas valsts 21.olimpiāde 10.-12.klašu izglītojamajiem tiešsaite
Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija, Kooperatīvā iela 6, Preiļi, Preiļu pilsēta, LV-5301, Latvija (karte)
29.01.10:00 – 14:30Starpnovadu skolu sacensības telpu futbolā(2001.-2003.g.dz.)
Preiļu 1.pamatskola un Preiļu novada BJSS (karte)
30.01.17:30 – 19:30Jaungada pasākums
31.01.09:30 – 15:00Matemātikas valsts olimpiāde 9.-12.klašu izglītojamajiem.
Pieteikšanās līdz 24.01.2020. preiluiplietv@preili.lv
Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija, Kooperatīvā iela 6, Preiļi, Preiļu pilsēta, LV-5301, Latvija (karte)

Februāris

04.02.10:00 – 14:00Ķīmijas valsts 61.olimpiāde 9.-12.klašu izglītojamajiem tiešsaitē
Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija, Kooperatīvā iela 6, Preiļi, Preiļu pilsēta, LV-5301, Latvija (karte)
12.02.Ēnu diena
13.02.10:00 – 14:00Ģeogrāfijas valsts 37.olimpiāde 10.-12.klašu izglītojamajiem tiešsaitē
Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija, Kooperatīvā iela 6, Preiļi, Preiļu pilsēta, LV-5301, Latvija (karte)
14.02.09:30 – 15:00Matemātikas olimpiāde 5.-8.klašu izglītojamajiem
Pieteikšanās līdz 07.02.2020. preiluiplietv@preili.lv
Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija, Kooperatīvā iela 6, Preiļi, Preiļu pilsēta, LV-5301, Latvija (karte)
17.02.11:00 – 14:00Skolēnu SKATUVES RUNAS konkursa 1.kārta
Preiļu novada BJC (karte)
18.02.10:00 – 15:00Preiļu novada Jauno vieglatlētu sacensības"Mazā balva"3.posms
Preiļu 2.vidusskolas manēžā (karte)
18.02.11:00 – 15:00Tautas deju kolektīvu repertuāra apguves skate, gatavojoties XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku deju lielkoncertam "Saule vija zelta rotu"
Piedalās Aglonas, Preiļu, Riebiņu un Vārkavas novadu izglītības iestāžu tautas deju kolektīvi
Preiļu kultūras nams (karte)
21.02.10:00 – 16:30Latvijas izglītības iestāžu vokāli instrumentālo ansambļu, instrumentālo kolektīvu un popgrupu festivāls-konkurss "NO BAROKA LĪDZ ROKAM"
XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki.
Rēzeknes 5.vidusskola (karte)
21.02.19:00 – 23:00Žetonu vakars
21.02.19:00 – 21:00Kora Latvija koncerts (Māris Sirmais)
24.02.09:30 – 12:00Vācu valodas 50.olimpiāde 8.klases izglītojamajiem
Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija, Kooperatīvā iela 6, Preiļi, Preiļu pilsēta, LV-5301, Latvija (karte)
26.02.09:30 – 14:30"Piena spēka"18.kausa izcīņa vispārizglītojošo skolu komandām volejbolā (2004.-2007.g.dz.) 1.posms
Līvānu bērnu un jaunatnes sporta skola, Rīgas iela 101, Līvāni, Līvānu pilsēta, LV-5316, Latvija (karte)
28.02.Izstāde ''Skola 2020''
28.02.10:00 – 19:00Skolēnu skatuves runas konkursa 2.kārta
Jēkabpils BJC (karte)
28.02.11:00 – 15:00XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas programmas “RADI ROTĀJOT” 1.kārta - izstādes “Radi rotājot” atklāšanas pasākums, tērpu skate un radošās darbnīcas.
Preiļu novada BJC (karte)

Marts

03.03.10:00 – 14:00Starpnovadu skolu sacensības "Tautas bumba"
Riebiņu vidusskola, Liepu 21, Riebiņi, Riebiņu pagasts, LV-5326, Latvija (karte)
03.03.10:00 – 15:00Vokālās mūzikas konkursa "BALSIS 2020" 2.kārta
XII Latvija skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki
Līvānu 2.vidusskola (karte)
06.03.10:00 – 14:00Starpnovadu skolu sacensības galda tenisā
Preiļu novada bērnu un jauniešu sporta skola, Aglonas iela 24, Preiļi, Preiļu pilsēta, LV-5301, Latvija (karte)
10.03.10:00 – 19:00Skolēnu skatuves runas konkursa 2.kārta
Rēzekne, ARPC "Zeimuļs" (karte)
10.03.12:00 – 14:30Preiļu novada Jauno vieglatlētu soļošanas un garo distanču sacensības (U-20,U-18,U-16,U-14 gr.)
Preiļu 2.vidusskolas manēžā (karte)
11.03.10:00 – 15:00"Piena spēka"1.kausa izcīņa vispārizglītojošo skolu komandām volejbolā( 2000.-2003.dz.g.) 1.posms
Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola, Aglonas iela 24, Preiļi, Preiļu pilsēta, LV-5301, Latvija (karte)
12.03.10:00 – 15:00Tautas deju kolektīvu repertuāra apguves un dalībnieku ATLASES SKATE, gatavojoties XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku deju lielkoncertam "Saule vija zelta rotu"
Piedalās Preiļu, Aglonas, Vārkavas un Riebiņu novadu izglītības iestāžu tautas deju kolektīvi
Preiļu kultūras nams (karte)
13.03.10:00 – 14:00Starpnovadu skolu sacensības basketbolā(2006.-2007.)
Līvānu bērnu un jaunatnes sporta skola, Rīgas iela 101, Līvāni, Līvānu pilsēta, LV-5316, Latvija (karte)
16.03. – 20.03Skolēnu brīvdienas
31.03.10:00 – 14:00Starpnovadu skolu sacensības florbolā(2004.-2005.)
Preiļu 1. pamatskola, Daugavpils 34, Preiļi, Preiļu pilsēta, LV-5301, Latvija (karte)

Aprīlis

01.04.09:30 – 12:00Starpnovadu skolu sacensības florbolā(2008.g.dz.un jaunāki)
Preiļu 1. pamatskola, Daugavpils 34, Preiļi, Preiļu pilsēta, LV-5301, Latvija (karte)
01.04.12:00 – 15:00Starpnovadu skolu sacensības florbolā(2001.-2003.)
Preiļu 1. pamatskola, Daugavpils 34, Preiļi, Preiļu pilsēta, LV-5301, Latvija (karte)
04.04.10:00 – 17:00"Piena spēka"18.kausa izcīņa vispārizglītojošo skolu komandām volejbolā( 2. posms/finālsacensības). posms/finālsacensības
Skonto hallē (Rīgā, Emiļa Melngaiļa ielā 1a). (karte)
14.04.10:00 – 15:00Latgales reģiona skolu sacensības florbolā(2008.g.dz.un jaunāki)
Preiļu 1. pamatskola, Daugavpils 34, Preiļi, Preiļu pilsēta, LV-5301, Latvija (karte)
15.04.10:00 – 14:30Starpnovadu skolu sacensības florbolā(2006.-2007.)
Preiļu 1. pamatskola, Daugavpils 34, Preiļi, Preiļu pilsēta, LV-5301, Latvija (karte)
16.04.10:00 – 12:00XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku KORU koncerta "Dziesmubērns" repertuāra apguves un svētku dalībnieku atlases konkursa 2.kārta
Piedalās Preiļu, Aglonas, Līvānu un Viļānu novadu izglītības iestāžu kori
Preiļu mūzikas un mākslas skolas zālē (karte)
17.04.10:00 – 15:00Starpnovadu skolu sacensības pavasara krosā
Vārkavas vsk. via Preiļu parkā (karte)
20.04.10:00 – 14:30Starpnovadu skolu sacensības badmintonā
Preiļu 1. pamatskola, Daugavpils 34, Preiļi, Preiļu pilsēta, LV-5301, Latvija, Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija (karte)

Maijs

06.05.10:00 – 15:00Starpnovadu skolu sacensības vieglatlētikā
Preiļu novada bērnu un jauniešu sporta skola, Aglonas iela 24, Preiļi, Preiļu pilsēta, LV-5301, Latvija (karte)
07.05.10:00 – 15:00Starpnovadu skolu sacensības vieglatlētikā
Preiļu novada bērnu un jauniešu sporta skola, Aglonas iela 24, Preiļi, Preiļu pilsēta, LV-5301, Latvija (karte)
13.05.10:00 – 15:00Latgales reģiona skolu sacensības vieglatlētikā(Jauno vieglatlētu kauss un Vidusskolu kauss)
Rēzeknes pilsētas stadions (karte)

Jūlijs

06.07. – 12.07XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki
Rīga, Latvija (karte)